Str. Sf. Dumitru, Nr. 12, Craiova

Contact

INFORMATII

ADRESA
Str. Sf. Dumitru, Nr. 12, Craiova
PROGRAM
Luni – Vineri: 08:30 – 17:30
EMAIL
office@biz-solutions.ro

Dep. Financiar-contabil :

Nica Elena: 0722 694843
nica.elena@biz-solutions.ro

Silvia Goaga: 0732 630364
silvia.goaga@biz-solutions.ro

Mitroaica Ionelia: 0732 630365
neli.mitroaica@biz-solutions.ro

Dep. Logistica:

Staicu Claudiu tel 0724 567 995
claudiu.staicu@biz-solutions.ro

Georgescu Ana-Maria tel 0761 627668
ana.georgescu@biz-solutions.ro

Dep. Resurse Umane:

Branet Simona: 0732 630366
simona.branet@biz-solutions.ro

Reprezentant Vanzari

Nuta Sorin: 0730 160 170
sorin.nuta@biz-solutions.ro

PUNCTE DE LUCRU

Daca aveti nevoie de noi, ne puteti gasi la oricare dintre punctele de lucru de mai jos. Va asteptam cu drag.
CARACAL
SEDIU

Str. Silozului nr. 8 Caracal, Olt
siloz.caracal@biz-solutions.ro
Luni – Vineri: 8:30-17:30
Fera Eleri Marian: 0730 160107
Tenea Cristian: 0730 160180

BOURENI
SEDIU

Sat Boureni, com. Afumati, jud. Dolj
siloz.boureni@biz-solutions.ro
Luni – Vineri: 8:30-17:30
Nistor Ileana: 0730 160109

Dati-ne un mesaj!